Торти на замовлення

Торт на ювілей

Ювілейні торти це не просто смачний гостинець друзям чи собі, але й привід, щоб відсвяткувати по-королівськи. Адже визначна дата у житті буває не так часто, як би то хотілось, а святкові торти завжди стануть чудовим доповненням до дійства.

Наші кондитери на дому завжди докладають максимум зусиль до приготування замовлення чи Candy bar, а використання різних технік робить його ще більш унікальним. Але такий подарунок завжди має одне правило – уточнення. Ви як людина, що плануєте саме такий презент маєте достеменно знати, що саме подобається ювіляру, адже ні в якому разі не можна зіпсувати цей момент. Що ж до форми чи навіть дизайну, то звичайно тут Ви дасте волю своїй фантазії.


Мінімальна вага торта від 2,5 кілограмів, за доступними цінами, у місті Торт на заказ Київ, Торт на заказ Львів, Торт на заказ Чернівці, Торт на заказ Вінниця та інших містах.

Торт на замовлення, від кондитерів на дому, подаруює Вам свято та втілять будь-які ваші бажання і мрії у тортах з різними начинками. Всі інгредієнти зроблені з натуральних продуктів і безпечні для дітей.

 

Торти на ювілей мають  особливість, яка не завжди властива солодощам для інших свят – вони розкішні, призначені для того, що б не лише висловити шану ювіляру, але й показати його статус в суспільстві та значення у Вашому житті. Якщо Вас запросив на ювілей начальник, то просто необхідно висловити подяку та шану, не лише хорошим практичним подарунком, але й смачним тортом.

Святкові торти тому  і називаються святковими, що мають принести за собою фурор та захоплення. Дуже доречно буде подати кулінарний шедевр у незвичному супроводі, тобто непросто з свічками чи святковим салютом, а підібрати під тематику свята, і звичайно самого торта. До речі, про тематику свята Вам також потрібно повідомити нас наперед, щоб ми могли зробити те, що не вдається багатьом кондитерам.

Ювілейні торти для жінок дають нам багато місця для реалізації усіх задумок, адже жінка скрупульозніше буде відноситись до виробу. Тому ми не просто враховуємо смаки ювілярки, але й уподобання в кольорі, тематиці, та інгредієнтах. Звичайно, що виготовляючи торти для чоловіків, ми також звертаємо увагу на ці фактори, але жіноче око завжди дивитися по-іншому.

Всі ми знаємо, що чим пишніше свято, тим більший авторитет цієї людини, особливо після святкування. І бувають такі випадки, коли на святі разом є люди різних вір та національностей, тому з певних причин вони не можуть скуштувати святкового торта. Але наші фахівці вихід завжди знайдуть, і не треба вигадувати велосипед, чи готувати декілька великих, ювілейних торта, а просто зробити багатошаровий торт на ювілей, який в собі матиме випічку різних рецептур, смаків та уподобань. При цьому естетичне оформлення буде на найвищому рівні.

Отож звертайтеся до наших спеціалістів, вони завжди порадять лише найкращі святкові торти, ювілейні торти для жінок та багато інших смачних кондитерських виробів.

Святкуйте на здоров’я!