Торти на замовлення

Торти

Історія торту в Україні    Сучасний торт

Історія виникнення першого святкового торту


Український торт – це популярний та улюблений кондитерський виріб, який зазвичай готується з додаванням крему, шоколаду або ж фруктів.
Згідно з історичними дослідженнями, перший торт був створеним в Італії. У дослівному перекладі торт означає крутіння. Така символіка тлумачення пов’язується не тільки з традиційною круглою формою солодкого шедевру, але й з безліччю різноманітних коржів, які є задіяними під час приготування. Раніше для того, щоб створити торт використовували молоко, горіхи та мед. З часом додавалися різні інгредієнти та створювалися нові смакові особливості. Завдяки сміливим комбінаціям та креативним ідеям створювалися різноманітні торти, які ставали символом свята та добробуту. Вважалося, що за допомогою на явності торту на святковому столі можна підкреслити приналежність до дворянського роду. Для царських осіб того часу створювалися не тільки величні та смачні торти, але й прикрашалися декораціями у вигляді державних символів.


Мінімальна вага торта від 2,5 кілограмів, за доступними цінами, у місті Торт на заказ Київ, Торт на заказ Львів, Торт на заказ Чернівці, Торт на заказ Вінниця та інших містах.

Торт на замовлення, від кондитерів на дому, подаруює Вам свято та втілять будь-які ваші бажання і мрії у тортах з різними начинками. Всі інгредієнти зроблені з натуральних продуктів і безпечні для дітей.

 

торт

Історія торту в Україні


Історія торту в Україні починається з створення традиційного караван. Саме каравай був втіленням добробуту та свята. З часом, окрім традиційного караваю, з’явилися аналоги сучасного торту. Для цього розрізали каравай навпіл та змазували отриманні коржі кремом. Завдяки співпраці з кондитерами країн Європи, в Україні з’явилися варіанти італійських та французьких тортів, які і сьогодні користуються неабияким попитом.

Домашні та витончені торти в Україні


Сучасний торт – це гармонійне поєднання витонченого смаку та новітніх технологій. За допомогою різноманітних декорованих компонентів сьогодні легко можна створити торт у вигляді троянди або ж справжнього замку. Не меншим попитом користуються торти з мастики. Саме за допомогою мастики можна створити витончений бантик або ж маленьку принцесу на білосніжному торті. Крім того, сучасні кондитери приділяють увагу не тільки витонченим декораціям, але й бездоганним смаковим властивостям кондитерського виробу. Замовити смачний, домашній торт на будь-який смак та бюджет Ви зможете на сайті «Майстер-торт».

 

Малюкам яким ще тільки рік є величезний вибір тортів у формі одинички. Машини, кораблі, танки і пірати – такі дитячі торти на замовлення воліють хлопчики. Вони з гордістю підносять такий торт своїм друзям і однокласникам. Дівчата як правило воліють торти у формі ляльок, ну і звичайно найпопулярніша з них лялька-барбі. Вона вбрана в неймовірно красиве плаття, навіть розрізати такий торт іноді дуже шкода. Для любительок бальних танців можна замовити з фігуркою балерини для дівчаток грають на інструментах щось на тему музики. Ви можете замовити торт не тільки на день народження, але й на інше знаменне свято в наших кондитерів.