Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
Торти на заказ » Кейк-попси

Кейк-попси

Кейк-попси

Здивуйте своїх гостей, подарувавши оригінальний, солодкий стіл, святковий сувенір кейк-попс - це шматочок торта на паличці, це просто знахідка для дитячих свят і буднів. Дуже святково виглядає з кейк-попсамы Ялинка!

Це буде смачним доповненням святкового столу та Candy bar. Можливо зробити в однієї тематики з тортом, капкейками, міні-капкейками, писаними імбирними пряниками або печивом у кольоровий цукрової глазурі. Кейк-попс, це просто знахідка для дитячих свят і буднів.

Дітям подобається цікава форма "а-ля" чупа-чупс, яскраві й святкові кольори. Це буде смачним доповненням святкового столу.

Різнокольорові кейк-попси Різнокольорові кейк-попси
№ 9386
Кейкпопси - мячі Кейкпопси - мячі
№ 9385
Кейкпопси - баранчики Кейкпопси - баранчики
№ 9384
Кейкпопс ананас Кейкпопс ананас
№ 9383
Розовые шарики Розовые шарики
№ 9348
Сладкие палочки Сладкие палочки
№ 9347
Кейк-попсы - клубничка Кейк-попсы - клубничка
№ 9343
Набір кейк-попсів Набір кейк-попсів
№ 9323
Різнокольорові кейк-попси Різнокольорові кейк-попси
№ 9322

Замовити Кейк-попси

Кейк-попси - це десерт, родом з США, який зараз набуває все більшої популярності по всьому світу, зокрема і в Україні. Зараз багато кондитерів пропонують кейкпопси в якості заміни для тортів. Їх замовляють на дитячі та дорослі дні народження, на весілля і на інші заходи. Подача кейкпопсів - Що окреме мистецтво. З них створюють вежі, прикрашають ними торти, подають їх на красиво оформлених стендах і тацях.

Замовити Кейк-попси