Торти на замовлення
? Для Вас:
» » Корпоративні торти

Корпоративні торти на замовлення

Форми і розміри тортів можуть бути різними. Для невеликих компаній ми можемо виготовити невеликий торт на 3 кг в корпоративних кольорах з логотипом. Для великих корпорацій – великі корпоративні торти.

На сьогоднішній день у нашому житті завжди повинне бути місце для маленького свята. Хороші корпоративні торти Київ доказ що ви не тільки вмієте добре працювати,але і відпочинок вам не чужий.


Мінімальна вага торта від 2,5 кілограмів, за доступними цінами, у місті Торт на заказ Київ, Торт на заказ Львів, Торт на заказ Чернівці, Торт на заказ Вінниця та інших містах.

Торт на замовлення, від кондитерів на дому, подаруює Вам свято та втілять будь-які ваші бажання і мрії у тортах з різними начинками. Всі інгредієнти зроблені з натуральних продуктів і безпечні для дітей.

 

Корпоративний торт на заказ

Вашій увазі пропонується торт на заказ, яким можна зробити свято незабутнім як найменшому винуватцеві торжества так і всім запрошеним на захід. На урочисте свято вам пропонується вибрати торт на заказ в місті Кам'янець-Подільський, самого простого, стандартного вигляду, так і за своїм бажанням. Часто беруть торти, виконані на різну тематику, у формі улюблених іграшок дитини або мультфільмів. Такий смачний, якісний торт зробить свято незабутнім.

Замовити торта в Кам'янці, не складає особливих труднощів замовити захоплюючий смачний торт, високоякісної ручної роботи. Існує багато видів тортів — тематичні, на весілля, на День народження дитині і звичайні подарункові. Торти на замовлення користуються дуже великим попитом і характеризуються відмінними відгуками. Без зайвих труднощів, сидячи вдома ви можете замовити ексклюзивний, яскравий, що не мало важливо – апетитний, смачний торт перед яким-небудь заходом, святом або торжеством.

Торти на замовлення для вашої компанії чи офісу

Ми з задоволенням пропонуємо вашій увазі корпоративні торти. При визначенні дизайну торта звертайте увагу на мету наступаючого свята. Приміром наближаються новорічні свята, і ви всією компанією хочете їх відзначити. Відповідно і торт повинен бути з новорічною тематикою. На поверхні розміщуються фігурки ялинки, Діда мороза та Снігурки поруч з вашими вітальними написами і логотипом. Для тематичних вечорів є можливість замовити корпоративний торт показує тему вечірки або вид діяльності компанії. Наш дизайнер намалює вам професійний макет який ми втілимо в реальність і доставимо по Києву. Замовте корпоративний торт, спеціально оформлений під святкова подія Вашій компанії.

Для великих корпорацій ми можемо запропонувати корпоративні торти з фотографіями ваших співробітників. Також ми можемо виготовити вітальні торти вашим партнерам і клієнтам. Такі подарунки з вашої сторони зарекомендують вас тільки з кращого боку. У нас ви зможете легко вибрати не тільки оформлення і начинку, але і підібрати потрібний розмір і вага Вашого корпоративного торта

Хлопчики як завжди вітають співробітниць з міжнародним жіночим днем – 8 березня. Для такого свята ідеально підійде торт прикрашений квітами. Дівчатка ж в свою чергу можуть порадувати хлопчиків солодким танком або літачком. Якщо наближається день народження вашої компанії, то вам потрібен корпоративний торт показує рід вашої діяльності або у формі вашого проекту. Ну а стандартно і дуже навіть непогано виглядають торти з величезним логотипом – які потім так смачно все поїдають.