Торти на замовлення

Весільний коровай

Сайт "Майстри-тортів" пропонує Вам найкращі весільні короваї. Ваше свято неодмінно стане незабутнім, а смак його надовго закарбується у пам’яті ваших гостей. » Як прикрасити весільний коровай?

Давні українські традиції зауважують, що коровай на весілля має бути обов’язковим атрибутом, він є передвісником хорошої долі молодому подружжю, і ні в якому разі він не має розламатись, бо і сімейне життя не буде міцним. Ми ж гарантуємо, що наш весільний коровай  не лише смачний, але й міцний та пишний по своїй консистенції.


Мінімальна вага торта від 2,5 кілограмів, за доступними цінами, у місті Торт на заказ Київ, Торт на заказ Львів, Торт на заказ Чернівці, Торт на заказ Вінниця та інших містах.

Торт на замовлення, від кондитерів на дому, подаруює Вам свято та втілять будь-які ваші бажання і мрії у тортах з різними начинками. Всі інгредієнти зроблені з натуральних продуктів і безпечні для дітей.

 

Ви можете замовити весільний коровай пред’явивши нам фото, або ж попередньо домовившись з нами, при цьому наші кондитери допоможуть Вам у будь – якому питанні. Перед кожними батьками і молодятами часто постає питання – як прикрасити весільний коровай, для цього також є наші спеціалісти, які запропонують Вам найкращий варіант, який буде пасувати до тематики вашого свята, або ж Ви дасте волю своїй фантазії і ми зробимо все як найкраще. Безперечно ми можете вибрати весільний коровай по фото, яке за вашою потребою нададуть наші кондитери

Весільний коровай Київ завжди сприймає не лише, як обов’язковий елемент на весіллі, але й привід похизуватись своїм вмінням підібрати все під стиль, і скажемо Вам це абсолютно правильно, адже довершеність має бути в усьому,  що ми і пропонуємо зробити нашими руками – спекти коровай на весілля.

Каравай

Ви можете вибрати кондитера у своєму регіоні, будь то Львів чи Одеса і отримати всю необхідну інформацію та замовити каравай, який сподобався.

Коровай та його ціна приємно Вас здивують, адже напряму зв'язуєтесь із виробником. Звичайно багато фірм пропонує весільний коровай, Київ ж дозволяє існувати лише найкращим. Завдяки принципу нашої роботи – найкраще людям, ми працюємо для Вас.

І наостанок декілька порад як прикрасити весільний коровай:

  • Розмір смаколика має відповідати вимогам його декору, якщо весільний коровай буде невеликий, але при цьому занадто декорований, це матиме неестетичний вигляд;
  • Власне декор підберіть відповідно до кольорової гами вашого свята і тематики;
  • Зверніться до традицій та зробіть обов’язковим елементом короваю розмарин та барвінок;

Замовте коровай на весілля у наших фахівців і спокійно насолоджуйтесь святом. Ми потурбуємось про його успішність.