Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
Головна » Торти Львів та область

Торти Львів та область

Підібрати торти на замовлення - Львів та область ⏰Виготовлення за 2-5 днів до події ✅ ціна від 200грн. ☎ Контакти та відгуки про кондитерів що роблять торти на заказ.

1. Виберіть торт та зап'амятайте його номер 2. Виберіть кондитера: 3. Зателефонуйте кондитеру

Виберіть кондитера:

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас

Торти на замовлення мають певні переваги, особливо зараз, в часи коли всі працюють, і немає часу зробити приємне собі та близьким. Дивіться самі: Ви отримуєте саме той продукт який хотіли, і до того ж дуже смачний; не ризикуєте, що щось може не вийти, тим самим і час, і продукти пропадуть дарма; Ваш час зекономлений, і проведений так, як ви ним розпорядились.

Торти самі по собі володіють магічною силою, спробувавши один раз, від них неможливо більше відмовитись. А тим більше, якщо спробувати дійсно смачний і красивий Весільний торт Львів. Які ви вам і пропонуємо, абсолютно різні варіанти прикрашання десерту, від найпростішого до найскладнішого, ми навіть дуже раді, якщо саме Ви, наші любі замовники, подаєте нам ідеї. Це допомагає нашій команді самовдосконалюватися, відкривати нові і нові вміння наших майстрів.

Смачнющі, неперевершені торти ми виготовляємо лише для найкращих людей, а хіба ж в Україні є інші!? Львів завжди був відомий своєю кавою і тим, що до кави. Ми - справжні жителі міста левів, пропонуємо кожному підтвердити свій статус львів’янина, купити Дитячий торт або ж гостям нашого міста – відчути себе його жителем.

дивитись усі начинки

Львівські торти на замовлення - найкращі солодощі.

Львів

Львів - місто тортів

Уявіть собі, коли Ви йдете цими чарівними, маленькими вуличками свого найулюбленішого міста - де можна придбати торти на день народження Львів, і до Вас з відчинених вікон доноситься приємний, ніжний аромат тортика, одразу ж хочеться скуштувати. Чи не так? Прогулюючись вуличками, Ви зайдете до свого кондитера, щоб зрозуміти де саме здійснюються кондитерські бажання.

Торти у місті Львів мають ще одну особливість – домашні майстрині полюбляють експериментувати, відкривати зовсім інші смаки, які додадуть ніби звичайному на вигляд торту неабиякий смак. Взагалі наші жителі гурмани. Вони ретельно підходять до вибору десерту. Під різну каву – різний тортик, аби не засолодко, аби не загірко…це все ознаки культури та етикету, надзвичайно приємно, що ми, виготовляючи торти на замовлення Львів ще більше підштовхуємо до розкішного життя.

Працюючи лише для Вас, ми вкладаємо всі зусилля щоб приготувати домашні торти максимально швидко і якісно і краще ніж пп Степанків у Львові.

З чого складається торт?

Свіжі ягодиВ кожному ярусі
своя начинка
Натуральне пюре
для прослойки
Якісний
шоколад
Натуральні
продукти
Молочні масла
без синтетики
Натуральні
безпечні
барвники
Мастика
товщиною
від 3мм.

Торт справжній витвір кулінарного мистецтва. З кожним роком українські кондитери, що працюють на дому, дивують нас вдалим поєднанням начинки та коржів, фігурок з мастики та декору з шоколаду і фруктів.

Ми впевнені, що зовсім різні слова торти на заказ та Львів  будуть мати для Вас спільне значення, і Ви знову, і знову будете хотіти повернутись в ті миті, коли насолоджувались кулінарним шедевром.