Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
Торти на заказ » Ціна тортів на замовлення

Ціна тортів на замовлення

Діапазон цін коливається в різних містах України від 200 до 280 грн за 1 кілограм торта.


Сьогодні торт на замовлення є одним з найпопулярніших подарунків, як для дорослих так і для дітей. Завдяки залученню новітніх технологій кондитерського мистецтва можна легко створити такий торт, який стане втіленням професії, хобі або ж улюбленого напою іменинника. Тепер торт легко можна розробити у вигляді пива, калькулятору, роялю, іграшки або ж троянди. Крім того, саме персонально створений домашній торт може підкреслити особистість дитини або ж чоловіка.

Окрім креативної ідеї велике значення відіграє смак кондитерського шедевру. Тому обирати декор та варіант торту краще заздалегідь. Ціна торта залежить саме від комбінації декорованого оздоблення та виду торту. Домашній Наполеон у вигляді улюбленого казкового героя стане справжньою смачною перлиною дитячого свята. А оригінальний торт на хрестини потішить будь-яку бабусю та дідуся. Ціна торта в Ужгороді та в інших містах України залежить від складності виконання кондитерського витвору мистецтв. У тому випадку, якщо у склад торту входять різні лікери та торт має декілька ярусів, які є прикрашеними мереживом з мастики, то ціна буде вищою, у порівнянні с меншим тортом з шоколадною начинкою.

 

Загальна вартість солодкого подарунку залежить від:

  • Розмірів;
  • Складності форми;
  • Наявності або ж відсутності оригінальних декорів;
  • Начинки торта.

Смачний та вишуканий торт по доступній ціні

Домашні торти на сайті кондитерів – це гармонійне поєднання натуральних складових та декорованого оздоблення будь-якої складності. Завдяки зручному каталогу з детальною описовою характеристикою кожного торту Ви легко зможете обрати смакове поєднання майбутньої «перлини свята». На сайті також представлені дизайнерські ідеї вже створених тортів, які можна замовити за низькою ціною. Таким чином, легше буде зорієнтуватися, яким саме буде солодкий подарунок. Замовити домашню випічку та оригінальній торт Ви зможете у будь-який зручний для Вас час.

Чому так дорого коштує торт? Дивіться відео:

  

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества. Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти. Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас