Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
Головна » Торти на замовлення Київ

Торти на замовлення Київ

1. Виберіть торт та зап'амятайте його номер 2. Виберіть кондитера: 3. Зателефонуйте кондитеру

Виберіть кондитера:

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас

Київські торти на замовлення

Стати справжнім киянином, ви зможете лише тоді, коли скуштуєте київського торта, випеченого в домашніх умовах. Проте це можливо лише в Києві, лише тут є потрібна атмосфера, і процес відбувається в рідних стінах на день народження, на 1 рік чи на весілля.

Київ настільки урбанізований, що скуштувавши справді домашній торт вдається не всім, і не завжди – люди кудись поспішають, не встигають і мало приділяють часу для себе, а більшість – роботі. Але добре, що є кондитери на дому, яким випікання смаколиків приносить лише задоволення. Наші майстри-кондитери у Києві приємно Вас здивують.

Торт на замовлення Київ

Звичайно, що в Києві кафе та ресторани на кожному кроці, і пропонують все різнобарв’я кондитерського світу, та хіба ж можна замінити смачну домашню випічку? Лише в рідному дома є надзвичайний аромат та смак. Тільки уявіть, Ви стомлені приходите з роботи додому, а Вас чекає смачний чай та готовий торт на заказ, торт на Весілля чи торт на День народження.

Замовити торт дуже легко, а ще легше, замовити в наших майстрів-кондитерів смачний торт і їсти його досхочу. Вмілі руки професіоналів приготують торти на будь-яке свято, а Київ навіть дуже перебірливий у цьому плані. Сьогодення нам диктує все нові і нові закони кулінарного мистецтва, і ми як сучасні  люди, повинні старатись їх дотримуватись. У Київ кожного року потрапляють нові технології приготування, рецепти, тим часом наші кулінари втілюють їх в життя і дарують Вам.

дивитись усі начинки

Київ:

Київ – це окрім того, що туристичне місце, серце нашої неньки-України, це європейське місто, цей статус потрібно підтримувати. Кожного року наше місто відвідують тисячі туристів, їм потрібно ознайомитись з культурою, традиціями, і нам – його жителям, потрібно ще показати їм смачні торти наших майстрів. За кордоном немає такої смакоти.

Щоб обійти весь Київ – дня не вистачить, а щоб тортом на день народження – просто замовити його у нас, і ми вмить почнемо виконувати Ваше бажання, для цього не потрібно кидати монетку у фонтан на Хрещатику. Заходьте на сайт тортів та вибирейте для свого свята: День народження, корпоратив, весілля, для чоловіків, чи торти для жінок.

З чого складається торт?

Свіжі ягодиВ кожному ярусі
своя начинка
Натуральне пюре
для прослойки
Якісний
шоколад
Натуральні
продукти
Молочні масла
без синтетики
Натуральні
безпечні
барвники
Мастика
товщиною
від 3мм.

Торт справжній витвір кулінарного мистецтва. З кожним роком українські кондитери, що працюють на дому, дивують нас вдалим поєднанням начинки та коржів, фігурок з мастики та декору з шоколаду і фруктів.

У місті багато хто пропонує випекти весільні торти Київ, але лише провірені люди, ті яким Ви довіряєте зможуть поєднати непоєднуване і запропонувати нові смаки. Творіть нове, смачне обличчя столиці разом з нами, робімо наше місто добрих людей і смачних тортів на заказ Київ, кейк-попсів, макарунів.