Торти на замовлення
? Для Вас:

Торти для дівчат

Ваша донечка скоро святкуватиме день народження, а Ви і досі в роздумах щодо святкового торта? Ми з задоволенням допоможемо вирішити це питання. Якщо Ваша донечка ще зовсім маленька то ми запропонуємо до уваги дитячі тортики для дівчат, які оформляються відповідно до бажань дівчинки або ж батьків. До 3 років, зазвичай батьки самі обирають дизайн, а далі – сама дитина.


Мінімальна вага торта від 2,5 кілограмів, за доступними цінами, у місті Торт на заказ Київ, Торт на заказ Львів, Торт на заказ Чернівці, Торт на заказ Вінниця та інших містах.

Торт на замовлення, від кондитерів на дому, подаруює Вам свято та втілять будь-які ваші бажання і мрії у тортах з різними начинками. Всі інгредієнти зроблені з натуральних продуктів і безпечні для дітей.

 

Зазвичай тортики для дівчаток ми робимо з  фігурками мультиплікаційних героїв – Рапунцель, Принцеса Софія, Маша та Медвідь, Барбі чи Братс. А є дівчатка які відрізняються оригінальністю і пропонують якісь свої, і досить такі цікаві ідеї. Наприклад для дівчаток цікаві сукенки, сумочки або навіть цілі колекції на кулінарному шедеврі.

Ми створюємо руками те, про що мріє ваша дитина, і їй ще більше подобається те, що потім це можна з’їсти, адже всі інгредієнти є натуральними і безпечними для здоров’я дитини. І щоб уникнути неприємних інцидентів, потрібно вияснити чи немає алергії у інших діток на той чи інший продукт. Завдяки новим технологіям, які наші майстри – кондитери використовують в домашніх умовах, ми можемо створити все.

Для дівчат

Торти для дівчат часто  не лише частиною святкового столу, але й прикладом на майбутнє. Ви ж неодноразово помічали, як маленька помічничка завжди супроводжує маму на кухню і контролює уважно процес приготування. Кожна дівчинка мріє створити гарний і смачний торт.

Коли ж Ваша дочка вже в тому віці, що сама стала принцесою і на торті вона ні до чого, то ми створюємо такі торти для дівчат, що просто перехоплюють подих. Використовуючи різні декоративні елементи, а вони можуть бути за Вашим бажанням їстівні чи ні, торт стає справжнім витвором мистецтва.

Торти з мастики для дівчат користуються великою популярністю. Оскільки сама мастика виготовляється з безпечних барвників, і має дуже приємний смак та додає індивідуальності торту, а від так і його власниці. Ми робимо торти для дівчат з мастики, що може мати виражений аромат меду, чи основним інгредієнтом якої буде згущене молоко.  Обирайте що до душі, але не забувайте про несумісність деяких смаків…в тім ми завжди порадимо як буде краще.

Нехай наші тортики для дівчаток стануть поштовхом для Вашої доні до створення своїх солодких шедеврів на солодкий стіл, а Ваші замовлення для нас – шляхом вдосконалення.

Надихайте нас і ми втілюватимемо мрії в життя!