Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
Торти на заказ » Контакти кондитерів

Контакти кондитерів

Контакти кондетерів в яких можна замовити торт для Вашого свята в Україні.

--------

 

Усі побажання, пропозиції пишіь на e-mail: gamessutra@gmail.com

Або телефонуйте (я торти не печу fellow, тільки редагую сайт) - 097-479-12-18

Зареєструватись на сайті як кондитер - тут

Співпраця - дивитись

____________________


Україна здавна славилась смачними тортами, пляцками і тістечками, особливо, якщо вони зроблені руками хорошої майстрині. Ми і пропонуємо Вам таке задоволення, і для того, щоб всі змогли скуштувати цієї смакоти, ми розширюємо свої горизонти – весь час додаючи нових людей, що випікають торти на дому або в закладах харчування.

Зв’язатися з кондитером у вашому місті дуже просто, адеж біля кожно подається телефон, адреса та поштова скринька.

Столиця солодощів України – місто Вінниця гостинно зустріне Вас, чекатимемо і ми з задоволенням зустрічі з Вами.

Замовлення тортів на перший погляд проста процедура, та насправді, щоб вийшов справжній шедевр, потрібно врахувати всі за і проти. В першу чергу потрібно підібрати дизайн під тематику свята, щоб не був занадто пишний чи занадто скромний. Обов’язково смакові уподобання потрібно врахувати, але це все буде просто, якщо Вам допомагатиме консультант, який чудово розуміється в кондитерській справі.

Чудові торти на замовлення від українських кондитерів, які не просто її знають, але й люблять. За українськими традиціями та європейськими техніками готуються торти. З використанням найкращих маминих порад до Вашого столу дістанеться смаколик і порадує гостей надзвичайним смаком.

Наш  сайт потрібний усім хто шукає торти.

Наша мета – допомогти Вам створити найкраще свято, залишити найкращі спогади на незабутні емоції Вашим рідним та близьким. Кожне свято заслуговує бути найкращим, особливо, коли це свято створюється з душею.

Пам’ятайте  - торт не просто смачний гостинець, але й вступна або заключна частина свята, він залишає після себе враження і створює загальну думку про атмосферу святкування, не важливо чи то святковий стіл, чи фуршет, все має бути на найвищому рівні. А торти на замовлення виконані завжди на професійному рівні, тому і є гарантом успішності Вашого особливого дня!

 

 

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества. Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти. Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас