Пн-Cб. с 9:00 до 18:00

Рівне

Замовляйте Торти на замовлення Рівне у кондитера, що поруч біля Вас ✅ ціна тортів від 250грн. ⏰Виготовлення за 5-10 днів

Рівне

natkatort

➤ дивитись усі начинки

В світі солодощів серед різноманітних тістечок, кексів, булочок і цукерок, безумовно, воістину царським десертом, залишаються святкові торти на замовлення Рівне. Чудовий торт, створений кондитером на дому – спеціально для Вас, буде втіленням будь-якої, самої фантастичної солодкої затії. Асортимент і дизайн наших тортів в місті Рівне вразить уяву самого затятого скептика.

Несподіваний і бажаний, святковий торт на замовлення, з допомогою наших майстрів, здивує гостей і залишить про себе довгі солодкі спогади. Сучасні любительки стрункого силуету стали побоюватися кондитерських спокус, але ми хочемо їх переконати! За твердженням дієтологів, торт – багате джерело глюкози, забезпечує наш організм серотоніном – гормоном щастя. Невипадково, в стресових ситуаціях радять з'їсти шоколад або солодке тістечко. Крім того, цукор збільшує ефективність роботи мозку і підвищує розумові здібності.

Торт завжди викликає асоціації зі святом, радістю і благополуччям. Традиції прикрашання тортів з'явилися в 19 столітті з збільшенням цукрової промисловості. У ті часи тільки заможні люди могли дозволити собі прикраси для торта. Фігурки з солодощів були розкішшю. Десерт святкового столу становив зазвичай коровай з тіста або солодкі фрукти, з яких готували варення, подавали ягоди, мед і горіхи. Це найбільш корисні природні солодощі, які по сей день не виходять з вишуканих меню професійних кондитерів. Святковий торт на замовлення зробив революцію в торти на день народження Рівне і рецептах найнеймовірніших солодощів, доступних тепер кожному. Настав щасливий час для господинь, у яких цілком вистачає домашніх турбот.

Замовити торт в місті Рівне у кондитера, що поруч біля Вас.

Кондитерські виробники перевершили всі очікування ласунів – торт тепер став справжнім шедевром кулінарії. Символом свята для дітей і дорослих, звичайно, є розкішний по фактурі і витончений за змістом, торт, ефектне творіння талановитих кондитерів. Оригінальні моделі тортів в Рівному на будь-який найвимогливіший смак виготовить наш сайт кондитерів вдома Ми залишаємося вірні добрим традиціям і використовуємо натуральні продукти в рецептах, слідуємо високим модним тенденціям і даруємо захоплені емоції власникам наших неймовірних тортів.

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества. Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти. Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас

Ціна торта в Рівному

Ціну торта уточняйте у кондитерів в місті Рівному, так як вартість постійно змінюється у звязку із постійними стрибками цін.

Скуштувавши одного разу торта, приготованого на дому, Ви вже не зможете відмовитися від послуг кондитера на дому в Рівному. У тортів приготованих на дому велику кількість шанувальників і коло наших ласунів постійно розширюється. Святковий торт на замовлення буде відмінним вибором гарною підмогою в організації святкових ефектів. Торти нашої кондитерської – це солодке витончене задоволення, створене кропіткими руками кулінарних майстрів.

Торт із тракторцем Торт із тракторцем
№ 9408
Торт ігрова приставка Торт ігрова приставка
№ 9407
Торт у вигляді сорочки вишиванки Торт у вигляді сорочки вишиванки
№ 9406
Торт Костюм Торт Костюм
№ 9405
Торт у вигляді книги Торт у вигляді книги
№ 9403
Торт на перший рік Торт на перший рік
№ 9402