Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
Торти на заказ » Чернівці

Чернівці

Найкращі торти на замовлення - Чернівці ⏰ Виготовлення за 2-5 днів до події ✅ ціна торта від 220грн. ☎ Великий каталог на вибір + телефони кондитерів.

Чернівці

Вера Воронюк

Любителі західної частини України знають, що Чернівці дуже цікаве місто, населене багатьма культурами, присутній польський гонор, турецька пристрасть, угорська настирливість і наш, український мужній характер. Окрім багатої та неординарної архітектури місто багате відомими людьми.

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества. Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти. Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас

Здавна в Україні кажуть: «Не шукайте щастя на чужині, а творіть у рідній ненці - Україні». Наша країна багата містами, які часто порівнюють з європейськими столицями. Одним з таких є місто Чернівці – воно прирівнюється до Відня, а інколи навіть до Парижа. Чому? Тому, що тут смачна кава, затишні вулиці і найголовніше…смачні торти, виготовлені руками чернівецьких майстрів.

Замовте торт на день народження Чернівці для особливих випадків.

Хочете зробити цей особливий день ще більш особливим? Як щодо заказати Торт на замовлення! Наші тістечка обмежуються тільки вашою уявою і творчістю. Якщо у вас є зображення, яке ви хотіли б надрукувати на вашому торті або зображення іншого торта ви хотіли б нам дублювати.

Закохався в один з наших тортів у нашій онлайн-галереї? Якщо це так, посилатися на номер додається до зображення торта і дайте нам знати, який Замовити торт на заказ, якщо є які-небудь зміни, які ви хотіли б зробити в дизайні.

Як тільки Ви подасте заявку на замовлення, Ви отримаєте відповідь від одного з наших фахівців, для виготовлення торта на замовлення, протягом 8 годин!

➤ дивитись усі начинки

Розпочнемо з солодкої та смачної частини нашої екскурсії по Чернівцях.  Як і в більшості західних регіонів нашої країни місто славиться кавою і солодкими столами. Майстри вміло трудяться вдома, аби зробити Вас та Ваше свято незабутнім. Чимало красивих місць де можна відсвяткувати як і дитячі так і дорослі свята.

Торт на замовлення Чернівці

Найчастіше Чернівці асоціюють з батьківщиною багатьох зірок естради, учасників ансамблю «Червона рута» -  Софія Ротару, Назарій Яремчук та Володимир Івасюк. Люди, що внесли у розвиток Буковини чималий внесок. Їх імена назавжди закарбовані на «Алеї слави» в тому ж таки центрі Буковинського краю – Чернівцях.

Чернівці - замовити торт:

Столиця Буковини – культурний та освітній осередок, місто де австрійські імператори Марія та Йосиф проводили свої реформи освіти. Під впливом європейської інтелігенції формувались і смаки буковинців – в них справді є нотка старої Європи. Інтелігентність, вишуканість та любов до оригінальних солодощів передавалась поколіннями. Так і нашим майстрам перейшло вміння випікати смачні Торти на весілля Чернівці.

Обов’язково потрібно побувати у місті Чернівці шанувальникам Ольги Кобилянської, прогулятись вулицею, названою в її честь, яка до речі є найдовшою і найкращою у місті. Кожен хто потрапляє у це місто, не хоче його покидати, щось ніби манить залишитись у ньому навічно, чи то загадковість будинків, чи то аромат з їх вікон, що обіцяє посмакувати тортами…

У Чернівцях Ви зустрінете такі поєднання культур, що навіть не могли уявити, і скуштуєте смачні торти на замовлення, про які  і мріяти не доводилось…

Буковина готова зустріти Вас!

Замовити торт Чернівці Замовити торт Чернівці
Дитячі торти Чернівці Дитячі торти Чернівці
Весільні торти Чернівці Весільні торти Чернівці
Торти на день народження Чернівці Торти на день народження Чернівці
Торти на заказ Чернівці Торти на заказ Чернівці
Торт для художника Торт для художника
№ 9263