Пн-Cб. с 9:00 до 18:00

Candy bar

Candy bar - тренд нинішнього часу родом з Заходу, в перекладі з англійської мови означає "солодкий стіл". Вперше солодкі столи були призначені для святкування пишних весільних урочистостей. З часом ця традиція почала поширюватися на корпоративні заходи, дитячий день народження, весілля та ювілеї в містах України.
Найяскравіші урочистості вже складно уявити без ефектного солодкого столу, який одночасно служить і частиною декору, і відмінною зоною для фотосесій, і місцем, куди миттєво стікаються діти і ласуни.

Замовити Candy bar

Candy bar - Прикрась святковий стіл

Організатори і оформлювачі урочистостей змагаються між собою в мистецтві створювати тематичні солодкі столи, на яких можна знайти невеликі профітролі і різноманітні тістечка, кейкпопсы, капкейки, мафіни, безе, макаруни, зефір та інші солодощі, вражаючі своїм оформленням. Щоб candy bar виглядав особливо ефектно, замовте його у кольоровій гаммі та стилі свята.

Купити Candy bar на дитячий день народження і весілля в Україні

Для створення особливого настрою використовуються розтяжки, прапорці, шпажки, задники, скатертини, красивий посуд та інший тематичний декор. Відмінно виглядає єдність оформлення солодкого столу і приміщення. Для цього чудово підходять повітряні кулі, паперові квіти і помпони, композиції з живих рослин.

 

Кенді бари для дітей, як правило, включають солодощі, оформлені з використанням мастики, шоколадних, цукрових і марципанових фігурок. Для капкейків чудово підходять кольорові шапочки з збитого вершкового або сирного крему. Ні один солодкий стіл не обходиться без кейкпопсов – маленьких бісквітних тістечок в глазурі на паличці. Словом, кондитери можуть втілити в життя будь-яку ідею – достатньо лише визначитися з тематикою свята.

Замовити Candy bar:

У вас намічається дитяче свято, доросла тематична вечірка, корпоративне подія або шикарне весілля? Ефектний кенді барви можете замовити в Москві і Московській області в кондитерській «Магиссимо». Зверніться до нас, щоб створити незабутній солодкий куточок, який не залишить байдужим жодного гостя. Попередньо необхідно узгодити деталі замовлення: вибрати стиль урочистості, визначитися з кількістю солодощів та їх оформленням.

Купивши кенді бар в Москві в кондитерській «Магиссимо», ви можете бути впевнені в якості: для створення солодких ласощів використовуються тільки свіжі натуральні інгредієнти. Оформлення може бути вражаюче різним – ми готові запропонувати свої варіанти або реалізувати ваші ідеї. Ще одна перевага замовлення в кондитерській «Магиссимо»: кенді бар обійдеться вам за прийнятною ціною.

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества. Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти. Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас