Торти на замовлення
? Для Вас:
» » Корпоративні торти на замовлення

Корпоративні торти на замовлення

0
Сьогодні всередині компаній вдосконалення внутрішньокорпоративної культури приділяють масу уваги. Проводять різні семінари, займаються тімбілдінгом, щоб створити колектив фахівців, який буде з легкістю справлятися навіть з найскладнішими завданнями. Зрозуміло, не обходиться справу і без загальних свят. Зробити такі дні цікавими і яскравими допоможуть барвисті корпоративні торти.
Корпоративний торт

У компанії відзначають як загальні для всіх Новий рік і 8 Березня, так і день народження організації, укладення вигідних контрактів. Центральним частуванням такого свята стане смачний торт з символікою компанії. Цікаві ідеї для корпоративних свят.
Смачний торт, чи Candy bar з унікальним дизайном може стати ідеальним рішенням для створення святкового настрою з різних приводів:

  1. день народження співробітника,
  2. професійні свята,
  3. міжнародні свята,
  4. святкові дати для партнерів компанії,
  5. важливі дати для вашої компанії.

Головна відмінність кожного торта – його індивідуальність і неповторність. Майстри-кондитери готові зробити все можливе, щоб створити унікальний сюрприз для колективу.

Корпоративний торт на замовлення


- може бути виконаний у вигляді логотипу компанії, в якості прикрас можна використовувати фотографії співробітників або інші цікаві декоративні елементи. Ваша фантазія і майстерність наших кондитерів втілять в життя самі цікаві та неповторні ідеї.

Cмачні та оригінальні рішення для святаНаближається корпоративне свято? Хочете відзначити важливу для вашої компанії дату в колі колег? Замовте оригінальний корпоративний торт вже зараз. Ми приготуємо і красиво оформимо десерт у відповідності з вашими побажаннями та ідеями, можна замовити і солодкий стіл.

Забрати готовий торт ви можете самостійно в зручний для вас час з 9:00 до 21:00. Ми також здійснюємо доставку замовлень за вказаними адресами. Щоб скористатися такою послугою і уточнити деталі, зателефонуйте кондитеру у своєму місті. admin
Коментувати
  • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
    laughinglollovenorecourserequestsad
    tonguewassatcryingwhatbullyangry
Введіть код з картинки:*
оновити, якщо не видно коду