Торти на замовлення
? Для Вас:
» » 3 найвідоміші торти

3 найвідоміші торти

0
Рейтинг найвідоміших тортів у світі. Топ 3.
3 найвідоміші торти


Місце №1
Торт НаполеонТорт Наполеон

торт «Наполеон»

- найбільш відомий і бажаний торт у світі. Легенда виникнення торта така: дуже велелюбний Наполеон був застуканий своєю дружиною Жозефіною за дуже близьким розмовою з однієї з придворних дам. Жозефіна сильно розлютилася і зажадала пояснень від чоловіка. Розгубившись, Імператор повідомив їй, що розповідав придворної рецепт нового смачного торта. Імператор пообіцяв пригостити цим новим десертом свою дружину. Кондитери імператора всю ніч пріли над створенням нового рецепту, і на ранок шедевр був поданий Імператриці. Торт був настільки смачним, що Жозефіна вирішила назвати новий торт на честь свого чоловіка Наполеона.
Але за офіційною версією торт був випечено московськими кондитерами до свята 100-річчя Перемоги над Наполеоном.
--

Місце №2
Київський тортКиївський торт

«Київський торт»

– символ столиці України міста Києва. Беручи іноземного гостя, чаювання без «Київського торта» неможливо уявити.
Для цього торта також існує легенда створення. Кондитери фабрики залишили на ніч яєчні білки, не прибравши їх у холодильник. Вранці цю помилку спробували виправити, відправивши білкову масу в печі, потім перемазали їх масляним кремом, прикрасили кольоровими візерунками. Ось так і вийшов «Київський торт».
Насправді, для створення подібного шедевра кулінари київської фабрики працювали не один рік. Досягли своєї мети і створили новий торт кондитери в 1965 році. З роками рецептура трохи змінилася, але головний інгредієнт – білковий корж, залишився незмінним, а рецепт є таємницею для громадськості.
--

Місце №3
Торт ПавловаТорт Павлова

Торт «Павлова».

Це торт-безе зі свіжими фруктами. Торт названий ім'ям відомої балерини Анни Павлової. Батьківщина створення десерту досі точно не визначено. Кондитери Нової Зеландії стверджують, що торт приготований саме в їхній країні шеф-кухарем готелю, в якому зупинялася балерина. А жителі Австралії впевнені, що цей торт був вперше випечений до дня народження балерини в 1935 році. На жаль, даний спір не дозволимо, тому у всіх кулінарних книгах рецепт цього торта можна знайти в розділі «новозеландська кухня» і «австралійська кухня». admin
Коментувати
  • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
    laughinglollovenorecourserequestsad
    tonguewassatcryingwhatbullyangry
Введіть код з картинки:*
оновити, якщо не видно коду