Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
Торти на заказ » Випічка на замовлення

Випічка на замовлення

Домашня випічка завжди брала верх над фабричною, погодьтесь, вона має не лише надзвичайний смак, але й від неї пахне рідною домівкою. У колі друзів чи родичів, смакування справжнього львівського пляцка буде чудовим приводом для душевної і теплої розмови, а весільна випічка нашого виробництва стане оригінальною прикрасою Вашого свята.

Працюючи над Вашим замовленням ми враховуємо всі побажання замовника, подаємо свої ідеї, які зроблять ще більш довершеним смак і вигляд. Випічка - торти, пляцки  є візитною карткою Львівщини, смачна випічка тістечок  стане яскравим довершенням до справжньої львівської кави. Ви можете замовити тістечка абсолютно різного смаку, розміру і кольору…так-так, кольору, адже ми вдосконалюємось для Вас, використовуючи натуральні барвники, які абсолютно не містять шкідливих для Вашого здоров’я компонентів.

Весільна випічка у Львові завжди ставила на передове місце серед міст, які пропонують випічку домашнього приготування. Наші майстри вміло виготовляють не лише торти, пляцки, але й чудові елементи дизайну до вашого замовлення. З мастики виготовленої вручну, і звичайно здатної до вживання, кондитери творять чудові фігурки молодят, лебедів, квітів, або ж того, що Ви запропонуєте самі.

Домашня випічка торти зокрема, є традиційною десертною стравою української кухні, а пляцки – західноукраїнської зокрема. Тому вони мають мати звичний для нас смак, але при цьому, в кожному з них має бути якась особливість. Задля цього, з традиційних рецептів, ми намагаємось зробити шедевр, додати щось своє, щоб люди впізнавали нас за смаком.

---

 Випічка тістечок, тортів, пляцків пропонуємо Вам у місті Львів. А в нашому списку послуг є  торти на весілля.

---

Випічка на весілля, випічка тістечок, тортів є нашою улюбленою справою, ми є професіоналами своєї справи, ми горді цим. Нам приємно, що наші замовники радять наші послуги своїм рідним та близьким, а це ознака довіри. Ми маємо для кого вдосконалюватись, і не будемо зупинятись. Звичайно домашня випічка у місті Львів досить популярна і поширена, але не всі виробники можуть гарантувати її якість і безпечність.

Отже, щоб посмакувати домашньою випічкою, Ви можете на сайті домашніх кондитерів замовити торт і ми виконаємо будь-яку вашу забаганку, повернемо Вас в дитинство за бабусиним рецептом, або ж перенесемо у світське життя стародавнього Львова смаком тортика чи пляцка. Або ж на вашому святі у прекрасному місті левів, весільна випічка Львів перенесе у будь-яку епоху чи країну, рецепт якої підійде до Вашого смаку.

 

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества. Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти. Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас