Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
» Торт на хрестини

Торт на хрестини

Пропонуэмо торти на хрестини усім щасливим батькам, дідусям та бабусям, і всім, всім, всім хто розділить таїнство хрещення з сім’єю в якій народився малюк.

Дитятко це завжди радість в сім’ї, його народження приносить свято в родину кожного дня. Проте один день обов’язково треба виділити і відсвяткувати по-особливому – хрещення. І звичайно, як на будь - яке свято, святковий стіл варто  прикрасити тортом. Торт на хрестини виступає не лише у ролі смачного гостинця, але й невід’ємним атрибутом, адже на це свято гостям завжди треба йти з чимось хлібним, і погодьтесь, що торт має бути не лише смачним, а й красивим.

Ми пропонуємо багато варіантів, як оздобити ваш десерт, підбираємо під стиль свята, якщо звісно такий присутній і звичайно все робимо з душею. Обов’язково торт на хрестини має бути зроблений з любов’ю, адже він слугуватиме певним оберегом для малюка. Ми готові поділитись з Вами секретами нашої випічки: перший секрет Ви вже знаєте, ми працюємо вкладаючи всього себе; другий – ми використовуємо лише натуральні продукти, тому що розуміємо, створення домашньої атмосфери завжди є запорукою веселих хрестин.

Зауважимо, що усі торти на замовлення є унікальним творінням майстра з багатим стажем роботи за спиною, з урахуванням всіх ваших бажань. В нас Ви можете замовити торт на хрестини свого дитятка спеціально під стать. І звичайно декорування буде відповідне, Ви можете обрати самі з варіантів запропонованих майстром, придумати самостійно, або ж скористатись Інтернетом.

Торт на хрестини для хлопчиків виконується у формі автомобіля, м‘яча, цікавого кубика, або ж в іншій формі потрібній вам. Багато замовлень надходять з побажанням створити торт у формі мультяшного героя.  Так само, торт на хрестини для дівчинки ми робимо в ще більш цікавих інтерпретаціях, ту ми можемо створити шедевр у вигляді ляльки, того ж таки героя мультика чи персонажа казки. Відкриємо вам таємницю – більшість батьків, що замовляють у нас здійснюють свою дитячу мрію, і замовляють торт на хрестини такий, про який мріяли в дитинстві. Тому не бійтесь мріяти, і гайда вибирати найкращі домашні торти, а ми будемо завжди раді Вам допомогти.

А якщо ж Ви будете шановним гостем на святі хрещення дитинки у своїх друзів чи родичів, то звичайно що, торт на замовлення буде приємним і потрібним подарунком. Зауважимо, що ми ніколи не відмовляємо дорогим замовникам, хочете торт на хрестини для дівчинки – тримайте, чи можливо вам потрібен торт на хрестини для хлопчика!? – без проблем. Допоможемо Вам, тим більше, що наші замовлення ми виготовляємо з «космічною», потрібною, нашим замовникам швидкістю. Обіцяємо, Ви будете задоволені результатом, а ми будемо щасливі за Вас!

 

 

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас