Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
» Торти на замовлення Суми

Торти на замовлення Суми

Гарний святковий торт, зроблений на замовлення - оригінальне і незвичайне доповнення до будь-якого свята. В даний час стало дуже модним замовляти торти на різні урочистості, вибираючи різні форми, кольори і начинки, згідно перевагам замовника - це стало родзинкою будь-якого свята.

Наймодніші торти - це ті, які відображають індивідуальність. Якщо мова йде про день народження, можна підібрати торт, підкреслює індивідуальність іменинника, а весільним тортом можна відобразити індивідуальність молодят. Також торти можна замовляти без особливого приводу - це красивий і приємний жест уваги.


Вибери свого кондитера в Сумах - зроби замовлення торта чи солодкого стола і забери. Контакти кондитерів на дому в місті Суми.

Торт на замовлення Суми

Торти на замовлення в Сумах безпосередньо від кондитерів.

На фуршетах стало модно замовляти кейк–попси - торти на паличці у вигляді чупа-чупса або льодяників. Виглядають вони як невеликі кружечки, нанизані на палички. Переваги цих маленьких тортів в тому, що кожен гість може підійти і взяти вподобаний шматочок і для цього не доведеться руйнувати форму цілого торта заради одного-двох шматків. Кейк-попси невеликого розміру, їх зручно їсти, і виглядають вони досить незвично..

Торти, прикрашені різними фігурами й кольорами з мастик також є дуже популярними. З мастики можна зробити все, що завгодно, за рахунок чого виробу можна надати святковий і багатий вигляд, передати з її допомогою почуття, послання або побажання..

Для тих, хто віддає перевагу торт без надмірностей у вигляді мастики, можна замовити «голий торт». Коржі «голого торта» пишні і не покриті мастикою, його видно з усіх боків. Цікавою тенденцією стали торти, які майстер вручну розписує. Вони є унікальними, так як кожен виріб відображає характер і почуття певної людини.

Для начинки тортів, в місті суми, також можуть бути абсолютно різні на кожен смак. Для тих, хто любить нудотні торти, дуже поширена начинка - снікерс з карамеллю і горіхами. Також одним з найпоширеніших начинок є фруктова - вона більш легка і повітряна, не дуже солодка і цікаве на смак. Шоколадний бісквіт з шоколадним кремом для любителів шоколаду, а для дітей можна замовити коржі різного кольору з різними казковими персонажами.