Торти на замовлення
? Для Вас:
» Пропозиція для кондитерів

Пропозиція для кондитерів

Привіт. Мене звати Руслан, я живу в місті Камянець-Подільський і заробляю собі на життя розробкою та просуванням сайтів.

Одного разу прийшлось допомогти знайомій (її сайт), що виїхала в Москву і зараз там пече торти на заказ. Після цього у мене виникла ідея створити в Україні сайт на якому будь-який кондитер міг би розмістити свої контакти, а замовник вибрати торта. І зараз Ви на цьому сайті!

В чому полягає наша співпраця. І що я пропоную кондитерам?

 

1. На цьому сайті про Вас (фото, тел., координати, що бажаєте) розміщується реклама (Ваша особиста сторінка) - наприклад, та ваші торти які Ви спекли. Тобто Вам не потрібно створювати сайт, постійно платити гроші, просувати його і тримати його функціональність.

За бажаням Вам може надатись доступ до сайту, щоб Ви самі могли добавляти торти, міняти свою сторінку.

2. Я запускаю рекламу та просуваю вашу сторінку щоб на неї заходили люди з вашого регіону, які шукають торти на замовлення.

Тобто до Вас починають телефонувати. Бюджет рекламної кампанії визначаємо особисто і якщо потрібно призупиняємо! (За свої послуги я беру 20%, як правило 150-250 грн на тиждень достатньо. Потім 1-2 тижня Ви виконуєте замовленя.)

5 пробних днів безкоштовно!

3. Можу створити Вашу особисту сторінку у фейсбуці і там її просувати - сторінку можна пов'язати з цим сайтом...

Взагалі є плани додати на сайті розділ - "Магазин для кондитерів" (товар необхідний для випічки), якщо хтось хоче співпрацювати звертайтесь.

Мій телефон + viber:

097-479-12-18

 Або пишіть на мейл -

gamessutra@gmail.com