Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
» Весільні торти на заказ

Весільні торти на заказ

Нестандартність підходу до прикраси – принцип сучасних тенденцій оформлення весільного торта, таким прикрасою можна змалювати цілу історію. Наречений забирається по торту до нареченої або романтичну подорож на яхті, старий замок на вершині пагорба або молодята у виконанні милих тварин обіймаються на верхівці торта. Тема може бути будь-яка, близька нареченому і нареченій, або стилем проведення весілля.

Для створення Весільного торта на заказ ми намагаємося відобразити унікальність події, прагнемо опрацювати кожну деталь працюючи в парі з дизайнерами і скульптором передаємо стиль і настрій майбутнього торта. Замовляючи торт не варто хвилюватися за доставку, зберігання та складання торта, всі рішення майстерня бере на себе.


А коли ж слід подавати весільний торт? Після декількох змін блюд, минаючи холодне і гаряче, танці і все в поспіху не закусанные тости — як не дивно, саме в це тривале мить. Тому що торт не тільки насичує, він одним появою повинен здивувати і зворушити публіку.


Тонка класична робота скульптора або барокова щедрість орнаменту, повітряні громади декору і витончений кремовий візерунок. Торт б'є під купол немов феєрверк або золотий, дозволяючи кульмінацію весільного вечора.

Створити на заказ щось по-справжньому унікальне і чудове під силу тільки кращим майстрам. У справі одночасно творчій та технологічній зможуть Майстри Тортів — найвідповідальніший навик в яких має бути - художник.

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас