Торти на замовлення

Торти на замовлення Суми

Гарний святковий торт, зроблений на замовлення - оригінальне і незвичайне доповнення до будь-якого свята. В даний час стало дуже модним замовляти торти на різні урочистості, вибираючи різні форми, кольори і начинки, згідно перевагам замовника - це стало родзинкою будь-якого свята.

Наймодніші торти - це ті, які відображають індивідуальність. Якщо мова йде про день народження, можна підібрати торт, підкреслює індивідуальність іменинника, а весільним тортом можна відобразити індивідуальність молодят. Також торти можна замовляти без особливого приводу - це красивий і приємний жест уваги.


Вибери свого кондитера в Сумах - зроби замовлення торта чи солодкого стола і забери. Контакти кондитерів на дому в місті Суми.


Мінімальна вага торта від 2,5 кілограмів, за доступними цінами, у місті Торт на заказ Київ, Торт на заказ Львів, Торт на заказ Чернівці, Торт на заказ Вінниця та інших містах.

Торт на замовлення, від кондитерів на дому, подаруює Вам свято та втілять будь-які ваші бажання і мрії у тортах з різними начинками. Всі інгредієнти зроблені з натуральних продуктів і безпечні для дітей.

 

Торт на замовлення Суми

Торти на замовлення в Сумах безпосередньо від кондитерів.

На фуршетах стало модно замовляти кейк–попси - торти на паличці у вигляді чупа-чупса або льодяників. Виглядають вони як невеликі кружечки, нанизані на палички. Переваги цих маленьких тортів в тому, що кожен гість може підійти і взяти вподобаний шматочок і для цього не доведеться руйнувати форму цілого торта заради одного-двох шматків. Кейк-попси невеликого розміру, їх зручно їсти, і виглядають вони досить незвично..

Торти, прикрашені різними фігурами й кольорами з мастик також є дуже популярними. З мастики можна зробити все, що завгодно, за рахунок чого виробу можна надати святковий і багатий вигляд, передати з її допомогою почуття, послання або побажання..

Для тих, хто віддає перевагу торт без надмірностей у вигляді мастики, можна замовити «голий торт». Коржі «голого торта» пишні і не покриті мастикою, його видно з усіх боків. Цікавою тенденцією стали торти, які майстер вручну розписує. Вони є унікальними, так як кожен виріб відображає характер і почуття певної людини.

Для начинки тортів, в місті суми, також можуть бути абсолютно різні на кожен смак. Для тих, хто любить нудотні торти, дуже поширена начинка - снікерс з карамеллю і горіхами. Також одним з найпоширеніших начинок є фруктова - вона більш легка і повітряна, не дуже солодка і цікаве на смак. Шоколадний бісквіт з шоколадним кремом для любителів шоколаду, а для дітей можна замовити коржі різного кольору з різними казковими персонажами.