Торти на замовлення

Елена Леоненко

0
Елена Леоненко

Київ, метро Харківська, Дарницький район 
-------------
т. (063) 598-48-40
т. (067) 509-08-26
tortonyamchik@kiev.ua

Якщо Ви вирішили замовити домашній торт з натуральних продуктів – будьте готові до того, що такі торти самі по собі досить важкі, їх не можна порівнювати з синтетичними магазинними! Тому, мінімальна вага замовлення – 3 кг, це торт приблизно 24 см в діаметрі і 8-10 см заввишки – як раз на сім'ю і гостей)))
Похибка у вазі може складати до +500 м, враховуйте це.
Вартість готового торта залежить від начинки і оформлення.
У вартість входить безпосередньо сам торт, покритий мастикою, дрібний декор, міцна підкладка під торт і коробка для транспортування (звичайна, сіра, не святкова. Якщо Ви хочете торт у святковій упаковці, я замовляю її в магазині заздалегідь за окрему плату). Вартість фігурок залежить від складності і кількості витрачених матеріалів і в кожному конкретному випадку розраховується окремо.
Фігурки людей (в тому числі немовлят і принцес) – від 150 грн/шт. За термінові замовлення (за 1-3 дні) я беру додаткову плату.
Будьте уважні – я працюю по передоплаті (на карту Приватбанку). Якщо передоплата не внесено вчасно – замовлення робитися не буде!
Дуже прошу! Після того, як Ви забрали торт – зберігайте його в холодильнику, АЛЕ хвилин за 20-30 до подачі дістаньте його звідти, щоб він «відійшов» від холоду і придбав кімнатну температуру – так він буде ще смачніше)))

Дзвоніть - я спробую втілити всі ваші ідеї!
В КОНТАКТІ : https://vk.com/id3426001 Елена Леоненко
Коментувати
  • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
    laughinglollovenorecourserequestsad
    tonguewassatcryingwhatbullyangry
Введіть код з картинки:*
оновити, якщо не видно коду