Торти на замовлення

Світлана Когут

0
Солодощі - це частина нашого життя, це задоволення, це радість, це свято. І мало хто уявляє зараз собі святковий стіл, дійсно святковий стіл, без якихось солодощів і тортиків. А як приємно додавати радості людям у житті, поповнюючи їх колекцію приємних моментів і солодких спогадів!
місто Хмельницький 
-------------
Всі мої торти - Дивитись
Телефон: (067) 92-888-46
Email: info@comilfo.km.ua

Світлана Когут

Мене звуть Світлана Когут. Я обожнюю свою справу - винаходити і прикрашати солодощі.

Щоб допомогти створити неповторний свято для близьких і друзів Ви з легкістю можете звернутися до мене». Від Вас потрібно лише одне – вибрати солодощі. Моє ж завдання – дати Вам можливість отримати найбільш смачні кондитерські вироби. А в якості та свіжості натуральних продуктів Ви можете бути повністю впевнені. Не сумнівайтеся, кожне Ваше побажання буде почуто. Ваше замовлення буде індивідуальним і неповторним. Особливу увагу буде приділено дрібниць: починаючи від смакових відтінків тортів і солодощів, до унікального зовнішнього вигляду виробів.
На додаток до цього Ви можете замовити весь спектр солодких приємностей у вигляді Кенді-Бару. Кенді-Бар – це досить нова і модна тенденція, яка намагається якщо не витіснити торт, як основний десерт на святі, то як мінімум стати рівноправним гравцем. Це дуже красиво, стильно і головне - це зручно, адже гості самі оберуть що їм по душі і зможуть, якщо не з'їсти на святі, так взяти з собою.
Кожен виріб від «Соmilfo», буде максимально смачним, красивим і корисним. Асортимент постійно розширюється щоб Ви мали можливість замовити новинки зі всього світу.

Я люблю і поважаю свою справу! Ваші очікування будуть виправдані на 100%.
З повагою, Світлана Когут!

Автор торта: Світлана Когут
  1. Запам'ятовуємо номер торта
  2. Вибираємо начинку для торта
  3. Вибираємо кондитера у своєму регіоні, телефонуємо чи пишемо листа, і називаєм номер торта та начинки.
  4. Про вагу, вартість і Ваші побажання домовляємось прямо з кондитером. На 10 чоловік потрібно торт 3кг.
  5. Забираємо торта у кондитера, що живе поруч з Вами.
Коментувати
  • winkwinkedsmileambelayfeelfellow
    laughinglollovenorecourserequestsad
    tonguewassatcryingwhatbullyangry
Введіть код з картинки:*
оновити, якщо не видно коду

Пам’ятайте - торт не просто смачний гостинець, але й вступна або заключна частина свята, він залишає після себе враження і створює загальну думку про атмосферу святкування, не важливо чи то святковий стіл, чи фуршет, все має бути на найвищому рівні. А торти на замовлення виконані завжди на професійному рівні, тому і є гарантом успішності Вашого особливого дня!