Торти на замовлення

Торти Чернівці

Любителі західної частини України знають, що Чернівці дуже цікаве місто, населене багатьма культурами,  присутній польський гонор, турецька пристрасть, угорська настирливість і наш, український мужній характер. Окрім багатої та неординарної архітектури місто багате відомими людьми.


Мінімальна вага торта від 2,5 кілограмів, за доступними цінами, у місті Торт на заказ Київ, Торт на заказ Львів, Торт на заказ Чернівці, Торт на заказ Вінниця та інших містах.

Торт на замовлення, від кондитерів на дому, подаруює Вам свято та втілять будь-які ваші бажання і мрії у тортах з різними начинками. Всі інгредієнти зроблені з натуральних продуктів і безпечні для дітей.

 

Здавна в Україні кажуть: «Не шукайте щастя на чужині, а творіть у рідній ненці - Україні». Наша країна багата містами, які часто порівнюють з європейськими столицями. Одним з таких є місто Чернівці – воно прирівнюється до Відня, а інколи навіть до Парижа. Чому? Тому, що тут смачна кава, затишні вулиці і найголовніше…смачні торти, виготовлені руками чернівецьких майстрів.

Замовте торт для особливих випадків.

Хочете зробити цей особливий день ще більш особливим? Як щодо заказати Торт на ваш смак! Наші тістечка обмежуються тільки вашою уявою і творчістю. Якщо у вас є зображення, яке ви хотіли б надрукувати на вашому торті або зображення іншого торта ви хотіли б нам дублювати.

Закохався в один з наших тортів у нашій онлайн-галереї? Якщо це так, посилатися на номер додається до зображення торт і дайте нам знати, якщо є які-небудь зміни, які ви хотіли б зробити в дизайні.

Як тільки Ви подасте заявку на замовлення, Ви отримаєте відповідь від одного з наших фахівців на замовлення торта протягом 8 годин!

Розпочнемо з солодкої та смачної частини нашої екскурсії по Чернівцях.  Як і в більшості західних регіонів нашої країни місто славиться кавою і солодкими столами. Майстри вміло трудяться вдома, аби зробити Вас та Ваше свято незабутнім. Чимало красивих місць де можна відсвяткувати так, як того бажаєте Ви.

Найчастіше Чернівці асоціюють з батьківщиною багатьох зірок естради, учасників ансамблю «Червона рута» -  Софія Ротару, Назарій Яремчук та Володимир Івасюк. Люди, що внесли у розвиток Буковини чималий внесок. Їх імена назавжди закарбовані на «Алеї слави» в тому ж таки центрі Буковинського краю – Чернівцях.

Чернівці:

Столиця Буковини – культурний та освітній осередок, місто де австрійські імператори Марія та Йосиф проводили свої реформи освіти. Під впливом європейської інтелігенції формувались і смаки буковинців – в них справді є нотка старої Європи. Інтелігентність, вишуканість та любов до оригінальних солодощів передавалась поколіннями. Так і нашим майстрам перейшло вміння випікати смачні кулінарні шедеври.

Обов’язково потрібно побувати у місті Чернівці шанувальникам Ольги Кобилянської, прогулятись вулицею, названою в її честь, яка до речі є найдовшою і найкращою у місті. Кожен хто потрапляє у це місто, не хоче його покидати, щось ніби манить залишитись у ньому навічно, чи то загадковість будинків, чи то аромат з їх вікон, що обіцяє посмакувати тортами…

У Чернівцях Ви зустрінете такі поєднання культур, що навіть не могли уявити, і скуштуєте таких смачних тортів, про які  і мріяти не доводилось…

Буковина готова зустріти Вас!