Пн-Cб. с 9:00 до 18:00
» Дитячі торти на заказ

Дитячі торти на заказ

Особлива група тортів для самих емоційних і розкутих людей. Бездоганний смак дитячого торта на день народження доповнить його прекрасний зовнішній вигляд.

Мабуть не секрет, що солодке частування – велика радість для улюбленої дитини. І в довгоочікуваний день народження для кожного маляти, настає момент, коли пора задути свічки.

Для «маленьких» у дитячих тортах може бути відображена казкова і мультиплікаційна тематика, улюблені герої розіграють цілу історію на торті. Особливим попитом користуються смішарики, машинки, феї та принцеси.

 

Ми допоможемо Вам придумати торт на заказ, і на мить повернутися у світ дитинства скласти історію

і втілити в реальність маленьку солодку дитячу мрію!

 

Для більш старших дітей батьки воліють тему спорту мистецтва, чи інших досягнень, захоплень і цілей дитини.
Для майбутніх чоловіків - тортом може стати яскравий спортивний автомобіль, який мчить по трасі. Для справжніх ковбоїв ми зробимо торт у формі ковбойського капелюха і пістолетів, а відчайдушні пірати в дитячому святковому подорожі обов'язково відшукають торт – скриня зі скарбами!

Прекрасні дівчата, справжні принцеси, на дитячому торті для них обов'язково з'явитися принц біля підніжжя пагорба, вершину якого прикрашає рожевий замок. А може тортом стати і прекрасна фея, яка тихенько відпочиває на квітку лілії склонившемся над каменем.

Прийнятні ціни у Вашому регіоні навіщо переплачувати?
Зробимо вчасно до торжества Робимо швидко від 12-ти годин
Сучасне обладнання
Тільки безпечні продукти Свіжі і перевірені інгредієнти
Поруч біля Вас